IMAGE
KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU!...
Pazartesi, 06 Şubat 2017
Milli Eğitim Bakanlığı Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Özel Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi bünyesinde açılmakta olan Hasta ve Yaşlı hizmetleri özel eğitimli bireylere yaklaşım Dil ve Konuşma güçlüğü proğramı Ders programlarımızdan kurum olarak çıkartılmıştır.Bu program Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi olarak artık verilememektedir.Buna bağlı olarak hiçbir kurum ve kuruluşta bu kurs Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi bünyesinde verilemeyecektir. KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU!... Devamı...

Kariyer Planlama

 

Doğru bir kariyer planı oluşturmak için; kişilik özellikleriniz, değerleriniz, yetenek ve becerileriniz, güçlü ve zayıf yanlarınızla birlikte kendinizi tanımanız, üzerinde en fazla düşünmeniz gereken konulardan biridir. Kariyer planınızı oluştururken değerleriniz, yetkinlikleriniz, geçmişte yaşadığınız deneyimlerinizi değerlendirmelisiniz. Kişilik özelliklerinizin yanı sıra beklentileriniz, hayal ettiğiniz çalışma ortamı ve çalışma koşulları gibi faktörleri de belirlemelisiniz. 

 

 

Doğru bir kariyer planı oluşturmak için; kişilik özellikleriniz, değerleriniz, yetenek ve becerileriniz, güçlü ve zayıf yanlarınızla birlikte kendinizi tanımanız, üzerinde en fazla düşünmeniz gereken konulardan biridir. Kariyer planınızı oluştururken değerleriniz, yetkinlikleriniz, geçmişte yaşadığınız deneyimlerinizi değerlendirmelisiniz. Kişilik özelliklerinizin yanı sıra beklentileriniz, hayal ettiğiniz çalışma ortamı ve çalışma koşulları gibi faktörleri de belirlemelisiniz. Özel Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi olarak kariyerinizde bizimde katkınız olsun gelin kariyerinizde önemli bir yere sahip olan sertifikalarınızı biz verelim.

Meslek Eğitim Kursları

Kişisel Gelişim Kursları

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Kursu

Hasta Ve Yaşlı Hizmetleri Kursları