IMAGE
KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU!...
Pazartesi, 06 Şubat 2017
Milli Eğitim Bakanlığı Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Özel Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi bünyesinde açılmakta olan Hasta ve Yaşlı hizmetleri özel eğitimli bireylere yaklaşım Dil ve Konuşma güçlüğü proğramı Ders programlarımızdan kurum olarak çıkartılmıştır.Bu program Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi olarak artık verilememektedir.Buna bağlı olarak hiçbir kurum ve kuruluşta bu kurs Başkent Ata Hizmetiçi Eğitim Merkezi bünyesinde verilemeyecektir. KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU!... Devamı...

SSS

 

Kurumunuzdan alacağım sertifika nerelerde geçerlidir?

Kurumumuzdan alacağın sertifika, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (T.C. M.E.B) onaylı olduğu için tüm dünyada geçerlidir.

Kurumunuzdaki kursların süreleri ne kadardır?

Kurumumuzda bir çok kurs mevcuttur. Talep ettiğiniz kurs sayfasına girdiğiniizde, aşağıda bulunan sekmelerden kurs içeriği, kursun süresi, hukuki dayanakları gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.Kurs sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Aldığım sertifika ile girdiğim işte ne kadar maaş alırım?

Sertifika sahibi bir bireyin, işe ilk girdiği andaki maaşı, kendi pazarlık kabiliyetine bağlı bir durumdur.

Ülkemizde genellikle sertifikalı mesleklerde ücretler asgari ücret ile, asgari ücretin iki katı arasında değişmektedir. Bu ücret, kişinin sertifikalı mesleğinde kazanmış olduğu tecrübeye de bağlıdır.

Kurumunuzdaki kursların ücretleri ne kadardır?

Kurumumuzda bir çok kurs mevcuttur. Kurslarımızın ücretleri sürelerine ve maliyetlerine göre değişmektedir. Ücretler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, buradaki iletişim bilgilerinden kurumumuzu arayabilirsiniz.

Aldığımız sertifika ile işe girebilir miyiz?

Kurumumuzun vermekte olduğu sertifikalar, işverenler tarafından saygı ile karşılanmaktadır. Bu durum, kurumumuzun vermekte olduğu kaliteli eğitimin sonucudur.

Kurumumuzdan alacağınız sertifika, işe girişlerde rakiplerinize göre daha avantajlı olmanızı sağlar. Fakat her iş görüşmesinde olduğu gibi, sizlerin yapacağı iş görüşmelerinde de bireysel özellikleriniz (örneğin bilgisayar kullanma yeteneğiniz, öğrenme kabiliyetiniz gibi) sizi esas işe yerleştirecek olan etmenlerdir.


Meslek Eğitim Kursları

Kişisel Gelişim Kursları

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Kursu

Hasta Ve Yaşlı Hizmetleri Kursları